Стильний елегантний жіночий пояс зі стразами прикрасить Ваше плаття, штани або джинси. Чудовий подарунок для друзів, сім'ї, колег, днів народження, свят, подарунків, демонстрацій, презентацій і багато іншого.
Характеристики:
Колір: сріблястий
Довжина: 112 см
Ширина: 3 см
Товщина: 3 мм
Матеріал: штучна шкіра, штучні стрази
Вага: 150 г
Стать: жіноча
УВАГА: Колір виробу на фотографії може відрізнятися від кольору фактичного товара, що пов'язано з спотворенням кольору Вашим монітором
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип ременя | Універсальний |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночих ременів | 106 - 112 см. |
| Длина ремня | 1120 мм |
| Ширина ремня | 30 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Бляха |
| Колір | Сріблястий |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 111-120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴

